Nákupní řád

Informace o provozu e-shopu Fantom.

Po přijetí objednávky obdržíte potvrzovací email. O odeslání zboží budete informováni telefonicky. V případě nejasností vás budeme kontaktovat.
 
1) Úvodní ustanovení
    Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě http://www.detske-obleceni-fantom.cz, (dále jen e-shop Fantom) jehož provozovatelem je Martina a Josef Trýznovi, Nerudova 1273, Vrchlabí, 543 01.
 
2) Objednávka a uzavření kupní smlouvy
    a) Veškeré objednávky podané prostřednictvím e-shopu Fantom jsou závazné. Pokud si kupující svou objednávku rozmyslí, je nutné zrušit objednávku telefonicky na číslo uvedené v e-shopu Fantom.
    b) podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami.
 
3) Práva a povinnosti prodávajícího
    a) Prodávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku, odeslat objednané zboží a dodat ho na dodací adresu. Daňový doklad je vždy součástí dodané zásilky.
    b) Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku v případě, když se zboží již nevyrábí. Pokud tato situace nastane, prodávající kontaktuje kupujícího a domluví se na dalším postupu (náhrada objednaného zboží za jiné, zrušení objednávky, apod.).
  
4) Práva a povinnosti kupujícího
    a) kupující je povinen uvést správnou poštovní adresu, na kterou má být zboží doručeno.
    b) Kupující je dále povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. V případě nepřevzetí objednávky – zásilky na dobírku, nebo objednávky s doručením rozvozem, je stanoveno penále 500,- Kč na úhradu nutných nákladů, které prodávajícímu vznikly neodebráním objednávky, splatné do 14 kalendářních dnů od vrácení zásilky.
 
5) Způsob dodání
    Zboží expedujeme prostřednictvím České pošty a.s. a služby GEIS s.r.o.. Zboží bude doručeno na dodací adresu uvedenou v objednávce.
    V případě, že zákazník vrátí zboží a konečná částka klesne pod 2000,- Kč, zaniká mu nárok na poštovné zdarma a poštovné je doúčtováno.

6) Převzetí zboží
    Kupující při převzetí balíku ve vlastním zájmu zkontroluje správnost dodaného zboží a fakturu. V případě nesrovnalosti ihned (buď telefonicky, nebo emailem) informuje správu e-shopu Fantom.
 
7) Storno objednávky
    Kupující má právo dle odstavce 6 zákona číslo 367/2000 občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží a bez nutnosti uvádění důvodů vrátit zboží. V tomto případě doručí nepoškozené a nenošené zboží včetně  daňového dokladu na adresu: OBLEČENÍ FANTOM s.r.o., Nerudova 1273, Vrchlabí 543 01. Doporučujeme zboží pojistit. Neposílejte zboží na dobírku, v takovém případě nebude dobírka převzata.
    Pokud bude zboží placeno přes účet, pak vám peníze vrátíme do 30 dnů od odstoupení smlouvy.
    Pokud hodnota nového výrobku bude použitím snížena, podle ustanovení § 485 odst. 1 občanského zákoníku bude odečtena od vrácené částky za zboží částka, o kterou byla snížena hodnota nového výrobku.
 
8) Záruka a reklamace
    Na veškeré zboží vám poskytujeme záruku 24 měsíců od převzetí zboží. Lhůta vyřízení reklamace je 30 kalendářních dnů od doručení reklamovaného zboží prodávajícímu.
 
9) Slevy
    Pokud e-shop Fantom nabízí více slev a snížených výprodejových cen, slevy se nesčítají a platí ta nejvyšší sleva.
 
   Obchodní podmínky platné od 1. 8. 2017 

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat