Informace o provozu e-shopu Fantom.

Po přijetí objednávky obdržíte automatický email. Druhý mail je potvrzující vč. faktury, která je v příloze. O odeslání zboží budete informováni emailem. V případě nejasností vás budeme kontaktovat. 

1) Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě http://www.detske-obleceni-fantom.cz, (dále jen e-shop Fantom) jehož provozovatelem je firma OBLEČENÍ FANTOM s.r.o .  ič.05632871

2) Objednávka a uzavření kupní smlouvy

a) Veškeré objednávky podané prostřednictvím e-shopu Fantom jsou závazné. Pokud si kupující svou objednávku rozmyslí, je nutné zrušit objednávku telefonicky na číslo uvedené v e-shopu Fantom.

b) podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami.

3) Práva a povinnosti prodávajícího

a) Prodávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku, odeslat objednané zboží a dodat ho na dodací adresu. Daňový doklad je vždy součástí dodané zásilky.

b) Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku v případě, když se zboží již nevyrábí. Pokud tato situace nastane, prodávající kontaktuje kupujícího a domluví se na dalším postupu (náhrada objednaného zboží za jiné, zrušení objednávky, apod.).

4) Práva a povinnosti kupujícího

a) kupující je povinen uvést správnou poštovní adresu, na kterou má být zboží doručeno.

b) Kupující je dále povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. V případě nepřevzetí objednávky – zásilky na dobírku, nebo objednávky s doručením rozvozem, je stanoveno penále 500,- Kč na úhradu  nutných nákladů, které prodávajícímu vznikly neodebráním objednávky, splatné do 14 kalendářních dnů od vrácení zásilky.

5) Způsob dodání

Zboží expedujeme prostřednictvím České pošty a.s. a služby DPD s.r.o. a Zásilkovna. Zboží bude doručeno na dodací adresu uvedenou v objednávce.

Ceny za  doručení platí pouze po České republice.

 

6) Převzetí zboží

Kupující při převzetí balíku ve vlastním zájmu zkontroluje správnost dodaného zboží a fakturu. V případě nesrovnalosti ihned (buď telefonicky, nebo emailem) informuje správu e-shopu Fantom.

7) Storno objednávky

Kupující má právo dle odstavce 6 zákona číslo 367/2000 občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží a bez nutnosti uvádění důvodů vrátit zboží. V tomto případě doručí nepoškozené a nenošené zboží včetně daňového dokladu na adresu: DĚTSKÉ OBLEČENÍ FANTOM, Nerudova 1273, Vrchlabí 543 01. Doporučujeme zboží pojistit. Neposílejte zboží na dobírku, v takovém případě  nebude dobírka převzata. Zboží lze zaslat i přes ZASILKOVNU na adresu:

Chateau de Garage. Nerudova 1273 543 01. Vrchlabí

 Pokud bude zboží placeno přes účet, pak vám peníze vrátíme do 30 dnů od odstoupení smlouvy.

 Pokud hodnota nového výrobku bude použitím snížena, podle ustanovení § 485 odst. 1 občanského zákoníku bude odečtena od vrácené částky za zboží částka, o kterou byla snížena hodnota nového výrobku.

8) Záruka a reklamace

Na veškeré zboží vám poskytujeme záruku 24 měsíců od převzetí zboží. Lhůta vyřízení reklamace je 30 kalendářních dnů od doručení reklamovaného zboží prodávajícímu. Kupující nemůže odstoupit od kupní  smlouvy v případě takového zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího.

9) Slevy

 Pokud e-shop Fantom nabízí více slev a snížených výprodejových cen, slevy se nesčítají a platí ta nejvyšší sleva.

10) Důležité upozornění

V období-březen, duben a říjen, listopad je firma Fantom velice vytížena, proto se můžou dodací lhůty prodloužit až na 3 týdny. Doporučujeme tedy učinit objednávku s dostatečným předstihem před tímto obdobím.  Děkujeme za pochopení!

Velikostní tabulky se mohou lišit od dodaného zboží + - 1 cm. Platí to pro veškeré výrobky.

Obaly nejsou součástí výrobků. Pozor!!! chraňte před dětmi !!!

V případě vrácení nebo výměny je nutné vyplnit protokol k tomu určený.

11)  Mimosoudní řešení sporů


1. K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: https://adr.coi.cz/cs . Platformu pro řešení sporů on-line nacházející se na internetové adrese http://ec.europa.eu/…odr je možné využít při řešení sporů mezi prodávajícím a kupujícím z kupní smlouvy.

2. Evropské spotřebitelské centrum Česká republika, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, internetová adresa: http://www.evropskyspotrebitel.cz je kontaktním místem podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 524/2013 ze dne 21. května 2013 o řešení spotřebitelských sporů on-line a o změně nařízení (ES) č. 2006/2004 a směrnice 2009/22/ES (nařízení o řešení spotřebitelských sporů on-line).

3. Prodávající je oprávněn k prodeji zboží na základě živnostenského oprávnění. Živnostenskou kontrolu provádí v rámci své působnosti příslušný živnostenský úřad. Česká obchodní inspekce vykonává ve vymezeném rozsahu mimo jiné dozor nad dodržováním zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele."

Obchodní podmínky platné od 30.5.2022

Formulář pro vrácení zboží bez udání důvodu-ke stažení (.doc): zde
Formulář pro vrácení zboží bez udání důvodu-ke stažení (.pdf): zde
Formulář pro výměnu zboží-ke stažení (.doc): zde
Formulář pro výměnu zboží-ke stažení (.pdf): zde

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat