Informace o provozu e-shopu Fantom.

Po přijetí objednávky obdržíte automatický email. Druhý mail je potvrzující vč. faktury, která je v příloze. O odeslání zboží budete informováni emailem. V případě nejasností vás budeme kontaktovat. 

1) Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě http://www.detske-obleceni-fantom.cz, (dále jen e-shop Fantom) jehož provozovatelem je firma OBLEČENÍ FANTOM s.r.o .  ič.05632871

2) Objednávka a uzavření kupní smlouvy

a) Veškeré objednávky podané prostřednictvím e-shopu Fantom jsou závazné. Pokud si kupující svou objednávku rozmyslí, je nutné zrušit objednávku telefonicky na číslo uvedené v e-shopu Fantom.

b) podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami.

3) Práva a povinnosti prodávajícího

a) Prodávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku, odeslat objednané zboží a dodat ho na dodací adresu. Daňový doklad je vždy součástí dodané zásilky.

b) Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku v případě, když se zboží již nevyrábí. Pokud tato situace nastane, prodávající kontaktuje kupujícího a domluví se na dalším postupu (náhrada objednaného zboží za jiné, zrušení objednávky, apod.).

4) Práva a povinnosti kupujícího

a) kupující je povinen uvést správnou poštovní adresu, na kterou má být zboží doručeno.

b) Kupující je dále povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. V případě nepřevzetí objednávky – zásilky na dobírku, nebo objednávky s doručením rozvozem, je stanoveno penále 500,- Kč na úhradu  nutných nákladů, které prodávajícímu vznikly neodebráním objednávky, splatné do 14 kalendářních dnů od vrácení zásilky.

5) Způsob dodání

Zboží expedujeme prostřednictvím České pošty a.s. a služby GEIS s.r.o. a Zásilkovna. Zboží bude doručeno na dodací adresu uvedenou v objednávce.

Ceny za  doručení platí pouze po České republice.

V případě, že zákazník vrátí zboží a konečná částka klesne pod 2000,- Kč, zaniká mu nárok na poštovné zdarma a poštovné je doúčtováno.

6) Převzetí zboží

Kupující při převzetí balíku ve vlastním zájmu zkontroluje správnost dodaného zboží a fakturu. V případě nesrovnalosti ihned (buď telefonicky, nebo emailem) informuje správu e-shopu Fantom.

7) Storno objednávky

Kupující má právo dle odstavce 6 zákona číslo 367/2000 občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží a bez nutnosti uvádění důvodů vrátit zboží. V tomto případě doručí nepoškozené a nenošené zboží včetně daňového dokladu na adresu: Martina Trýznová, Nerudova 1273, Vrchlabí 543 01. Doporučujeme zboží pojistit. Neposílejte zboží na dobírku, v takovém případě  nebude dobírka převzata.

 Pokud bude zboží placeno přes účet, pak vám peníze vrátíme do 30 dnů od odstoupení smlouvy.

 Pokud hodnota nového výrobku bude použitím snížena, podle ustanovení § 485 odst. 1 občanského zákoníku bude odečtena od vrácené částky za zboží částka, o kterou byla snížena hodnota nového výrobku.

8) Záruka a reklamace

Na veškeré zboží vám poskytujeme záruku 24 měsíců od převzetí zboží. Lhůta vyřízení reklamace je 30 kalendářních dnů od doručení reklamovaného zboží prodávajícímu. Kupující nemůže odstoupit od kupní  smlouvy v případě takového zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího.

9) Slevy

 Pokud e-shop Fantom nabízí více slev a snížených výprodejových cen, slevy se nesčítají a platí ta nejvyšší sleva.

10) Důležité upozornění

V období-březen, duben a říjen, listopad je firma Fantom velice vytížena, proto se můžou dodací lhůty prodloužit až na 3 týdny. Doporučujeme tedy učinit objednávku s dostatečným předstihem před tímto obdobím.  Děkujeme za pochopení!

Velikostní tabulky se mohou lišit od dodaného zboží + - 1 cm. Platí to pro veškeré výrobky.

Obaly nejsou součástí výrobků. Pozor!!! chraňte před dětmi !!!

V případě vrácení nebo výměny je nutné vyplnit protokol k tomu určený.

Obchodní podmínky platné od 1. 6. 2019

Formulář pro vrácení zboží bez udání důvodu-ke stažení (.doc): zde
Formulář pro vrácení zboží bez udání důvodu-ke stažení (.pdf): zde
Formulář pro výměnu zboží-ke stažení (.doc): zde
Formulář pro výměnu zboží-ke stažení (.pdf): zde

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat